Leģenda

Kādreiz es dzīvoju Paradīzes Dārzā, bet tad es to zaudēju. Nezinu un neatceros, kā tas notika... Tas bija sen....Daudz kas ir aizmirsts un pazaudēts dažādu iemeslu pēc. Esmu piedevusi un, nu, dodos ceļā. Ceļš ir grūts, bet brīnumu un pārsteigumu pilns. Gadās, ka ejot šo ceļu, es paklūpu aiz kāda akmens vai šķēršļa. Lai cik dīvaini tas nebūtu, es priecājos, ka tā, jo zem tā allaž ir kāda norāde uz Paradīzes Dārzu. Tāpēc es turpinu iet (darīt) un aicinu jūs līdz meklēt savu paradīzes dārzu, kur piepildās visas vēlmes un cerības.

Vecmātes aprūpe


Piedāvāju vecmātes aprūpi gaidību laikā, sagatavojot sievieti, ģimeni dabiskām dzemdībām stacionārā vai plānotās ārpusstacionāra dzemdībās. Grūtniecības aprūpe ir svarīga visā tās garumā, izvērtējot grūtnieces analīzes, asinsspiedienu, dzemdes palpāciju, mazuļa sirds toņu pierakstu, dzemdes augstuma un bērniņa izmēru mērījumus, kas palīdz vecmātei reālistiskāk sagatavot sievieti dzemdībām. Pirmsdzemdību aprūpe nozīmē rūpes par vispārējo labsajūtu, un tā ietver sevī zināšanas par pilnvērtīgu uzturu, vingrojumiem, homeopātijas un augu dziedināšanas metodēm, ķermeņa un prāta labsajūtas tehnikām un meditāciju. Katras mammas stāvoklis ir unikāls un vislabāk iepazīstams regulārās tikšanās reizēs, kas palīdz izveidot savstarpēju uzticības, miera un drošības sajūtu gaidību un radību laikā. Ir iespēja nākt arī paralēlā aprūpē, tas nozīmē gan pie sava ginekologa, gan pie manis. 
Tiekamies ģimenes veselības centrā Stārķa Ligzdā!
Mana darba kurators Stārķa Ligzdas dzemdību speciāliste, ginekologs un vecmāte Dina Ceple.

Iepazīties un gatavoties dzemdībām varam arī grūtnieču vingrošanas grupā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Tiešsaites sajūtu skoliņa “Gatava pēcdzemdībām”

  Teorija. Prakse. Sajūtas. 10 nedēļu nodarbības, 10 dažādas tēmas par sievietes pēcdzemdību periodu un atjaunošanos pēc dzemdībām, 10 veb...